wirtualny spacer
lądowisko dla helikopterów

triangle Heliport

Przyleć do nas helikopterem

17 Czerwiec 2019
18 Czerwiec 2019
  1. Luksus i elegancja
  2. Lądowisko

Na terenie obiektu dostępne jest lądowisko dla śmigłowców. Cyklicznie organizujemy imprezy "Podniebne Bieszczady", podczas których można polatać śmigłowcem i zobaczyć Bieszczady z góry, zapisać się na kurs pilota, spróbować pilotowania i zapoznać z możliwościami śmigłowca Robinson  Raven II. Loty widokowe można także zamówić u nas indywidualnie.

Lądowisko dostępne także dla wszystkich Gości, którzy chcą przylecieć do nas własnym helikopterem.

Podajemy współprzędne geograficzne do lądowania:

N 49˚18΄48.1"
E 022˚30΄35.3"


DODATKOWE INFORMACJE:


Loty helikopterem Robinson R44 Raven II 
(https://robinsonheli.com)
Loty wykonywane przez specjalistyczną firmę oraz doświadczonego pilota z uprawnieniami
Lądowisko i postój maszyny wraz z wykwalifikowanym pilotem zapewnia organizator na terenie Villa Collis
Istnieje możliwość zaliczenia pierwszej godziny lotu jako pierwszej godziny podstawowego kursu na pilota w przypadku, gdy zamiast lotu widokowego zamawiający określi, że chce odbyć kurs pilotażu
Dodatkowa godzina / godziny lotu - istnieje możliwość dokupienia dodatkowej godziny lub kilku godzin lotu czy to grupowego czy indywidualnego oraz w ramach pilotażu

Podczas lotu widokowego Ty, Twoja rodzina lub bliscy zobaczycie całe Bieszczady i jezioro Solińskie z wysokości. To niezapomniane przeżycie, a podczas pobytu będziesz mógł dowiedzieć się wiele na temat samego śmigłowca, zasad przemieszczania się w powietrzu oraz instruktarzu obsługi maszyny Robinson. Uczestnictwo w locie widokowym to także najlepsza okazja do samodzielnej próby zapanowania nad starami śmigłowca pod okiem doświadczonego instruktora.  Śmigłowce stają się coraz bardziej powszechną formą przemieszczania się ze względu na wygodę i czas, szczególnie wśród biznesmenów i przedsiębiorców. Zastanawiasz się nad szkoleniem, ale jeszcze nigdy nie siedziałeś za sterami śmigłowca? Pragniesz własnoręcznie poznać zasady pilotowania i zobaczyć Bieszczady z góry? Nie wiesz czy możesz czy na pewno chcesz oraz jakich formalności dopełnić, aby zostać pilotem śmigłowca? Podczas lotu zapoznawczego oraz pobytu na imprezie poznasz podstawowe i niezbędne wiadomości teoretyczne oraz podstawowe zasady pilotażu helikoptera. Wypróbujesz swoich umiejętności jako pilot bez badań lekarskich, bez zbędnych formalności zasiadając za sterami śmigłowca lub wedle uznania jako pasażer. 

Koszt lotu widokowego:

Cennik lotów:
15 min - 290 zł brutto (koszt dla 1 osoby)
30 min – 540 zł brutto (koszt dla 1 osoby)
45 min – 780 brutto (koszt dla 1 osoby)


*ceny brutto (faktura VAT)

W lotach może uczestniczyć maksymalnie 3 osoby oprócz pilota, wówczas koszt lotu rozkłada się na 3 osoby.

Szczegółowe informacje organizacyjne i techniczne: 
tel. +48 603 819 799 


Serdecznie zapraszamy! 

Współrzędne GPS: 

N 49˚18΄48.1"
E 022˚30΄35.3"

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij